TROTS !!!

Sponsor: De Appel
www.deappelhengelo.nl

Sponsor Stoeten
www.autoschadestoeten.nl/

Sponsor: Fons Nijland
www.fonsnijland.nl

Sponsor: Kamminga
www.fysiocentrumkamminga.nl

Sponsor: aannemersbedrijf Steggink
www.aannemersbedrijfsteggink.nl

Sponsor: Webton
www.webton.nl

Sponsor: B>NIC
Banic Administratie & Bedrijfsadvies B.V.

Sponsor: VICTA
www.victa.nl

Zaaltrainingen Olympia 2018-2019

LEEFTIJDSINDELING SEIZOEN 2018 – 2019
Geb jaar Leeftijd: Indeling: 
2012 6 Kabouter
2011 7 F- jeugd
2010 8 F- jeugd
2009 9 E- jeugd
2008 10 E- jeugd
2007 11 D- jeugd
2006 12 D- jeugd
2005 13 C- jeugd
2004 14 C- jeugd
2003 15 B- jeugd
2002 16 B- jeugd
2001 17 A- jeugd
2000 18 A- jeugd
1999 19 en ouder Senioren
Zaaluren indeling seizoen 2018-2019
Dagen Hal Tijd Team Trainer
maandag CT Stork 18.00-19.00 E1, E2-jongens , E3 Dayenne Groen/ Esther Bloem / Nikki Nijland
maandag CT Stork 19.00-20.00 A1  / C2 meiden Maya Andela /  Karin Leemhuis
dinsdag Veldwijk 16:30-17:30 D1, D2 , D4  meiden Marriet Lensink-Gruben/ Rogier Schledoorn/ Floor Oude Wesselink
dinsdag Veldwijk 17:30-19:00 C1, B1 meiden Maila van Keimpema / Mieke Post /  Coen Ensink en Bert
dinsdag Veldwijk 19.00-20.30 Dames 1 Arjan Hospers
dinsdag Veldwijk 19.00-20.30 Dames 2 Esther Bok en Karen Meijer
dinsdag Wooldrik Borne 19.00-20.30 B jeugd jongens Edwin Kippers
woensdag Veldwijk 15:45 – 16:45 E1, E2-jongens , E3 meiden Mieke Post / Brigitte Sledoorn/Dayenne Groen
woensdag CT Stork 17.00 – 18.00 D3-jongens, C-jongens Dayenne Groen / Marieke Kuiper
woensdag CT Stork 18.00 – 19.00 F1, F2 Rene Handel / Remco Hogeslag
donderdag Veldwijk 16:30-17:30 D1, D2, D4  meiden Marriet Lensink-Gruben / Rogier Sledoorn / Anne Wolkotte
donderdag Veldwijk 17:30-19:00/ 18.00-19.00 C1, B1 meiden Maila van Keimpema / Mieke Post /  Coen Ensink en Bert
donderdag Veldwijk 19.00- 20.30/19.00-20.00 A1 meiden Trainer Donar
donderdag CT Stork 19.00-20.30 A1 meiden Maya Andela
donderdag Veldwijk 20.30-22.00 Dames 1 Arjan Hospers
vrijdag CT Stork 17:30-18:30 D3-jongens, C-jongens Bert Jansen / Marieke Kuiper assistent Morris
vrijdag CT Stork 18:30-19:30 C2 meiden / keeperstraining senioren Dayenne Groen / vacant assistent / Richard van Heck
vrijdag CT Stork 19:30 – 21:00 Dames selectie/ B jeugd jongens ArjanHospers / Edwin Kippers